MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Як у 27 років створити міжнародний бізнес-клуб і заробити перший мільйон?

Як у 27 років створити міжнародний бізнес-клуб і заробити перший мільйон?

Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club»

Андрій Остапчук розповідає, як  йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом  600000 $.

Як вдалося підкорити себе, Київ, Лондон та Нью-Йорк і чому вважає, що меркантильні люди-  недалекоглядні.

Які цінності та принципи стоять за цією фантастичною історією успіху, поразок та помилок  в ексклюзивному інтерв’ю.

А ще  нам вдалося розпитати в Андрія, чого він  боїться, яка ціль допомагає йому рухатися вперед,  хто і що робить його  щасливим.

Андрію, ви маєте досвід публічних виступів перед відомими бізнесменами всеукраїнського та європейського рівнів.

Тепер у ролі спікера ви приїхали в рідну Коломию, щоб розповісти  місцевим підприємцям про свій  бізнес і свою історію успіху. Які емоції вас зараз  переповнюють, які враження від форуму?

- Я дуже люблю Коломию. Найвимогливіша публіка- це рідна     публіка. Це перший мій виступ  українською мовою  і вперше на моєму виступі була присутня мама. Для мене це надзвичайно важливо.

Що можете сказати про місцевий бізнес?

- Я познайомився тут з молодими підприємцями. Одному з них 17 років. Це чудово, що люди в такому молодому віці ведуть свій бізнес. Вони зрозуміли, що заробити можна будь-де, будь-коли , у будь-якому віці. Люди повірили в себе і це так круто!

Ви змінили 17 професій. Які поради дасте молодим підприємцям з Коломиї?

- Якщо перед вами  стоїть питання: «Діяти  чи не діяти?», то завжди вибирайте друге. Спочатку має бути план дій і вже   у процесі  будуть виникати нові обставини чи події, які ніколи не передбачиш на старті будь-якого  проекту. Це перша порада.

Друга порада: не бійтеся робити помилки, не помиляється той, хто нічого не робить.

Третя порада: знайдіть стратегічного партнера. Четверта: знайдіть коло однодумців,  у яких теж такі амбіції та результати і цінності, як у вас. Найважливіші з цього списку-цінності- чесність і відкритість. Чому це важливо? Цінності - це моделі поведінки.  Якщо виникають конфліктні ситуації,  то саме завдяки однаковим цінностям вдається знаходити спільну мову. Якщо у партнерів цінності різні, то завжди будуть конфлікти, втрата енергії і часу.  Знаходячи людей  з однаковими цінностями, ви економите важливий ресурс у бізнесі та житті - це час.

Звідки бере свій початок ваш бізнес «Young business club»?

- «Young business club» бере свій  початок з трьох книг: "Ніколи не їжте наодинці», автор Кейт Феррацці, "Автобіографія" Бенджаміна Франкліна та книга Іцхака Пінтосевича «Дій». Після прочитання книг у мене з’явилася потреба знайти у Києві таких  людей, які енергійні і  хочуть щось робити. Я з партнерами Сергієм Гайдукевичом та В’ячеславом Лисенком створити  компанію С.P.I.

Це було коло однодумців на базі якого ми створили «Young business club». Це була банальна концепція- ми зустрічалися щотижня, ставили цілі і виробляли звички. Далі, як кажуть, шлях подолає той, хто йде. Потім бізнес трасформувався,  почали з'являтися нові партнери, ми почали їздити в різні країни, де відвідували   бізнес-клуби: були в Австралії, Барселоні. Ми набиралися досвіду й обмінювалися корисними зв'язками та ідеями- на базі цих знань і будувалася майбутня концепція  клубу.

Скільки років наймолодшому учаснику клубу і чим він займається?

- Наймолодшому – 21, він займається  ІТ-аутсорсингом. У його компанії працює  15 айтішників. Познайомився з ним у Нью-Йорку.

Чи співпрацюєте ви з івано-франківськими підприємцями та чи плануєте відкрити тут представництво?

- Нещодавно відкрили клуб  у Харкові. Ми плануємо,  щоб клуб функціонував у  кожному великому місті.  У нас в клубі є учасники з Івано-Франківська. Для того, щоб клуб з’явився в Івано-Франківську, потрібні лідери, які готові жити цим клубом.

Вас називають «мільйонером із нетрів», у скільки років ви заробили свій перший гривневий мільйон?

 - У 27 років.

Вас, мабуть, досить часто запитуть і особливо тут, у Коломиї, коли ви створите сім'ю, коли у вас будуть діти?

- Я планую мати шестеро дітей.

Ви часто спілкуєтеся з відомими бізнесменами, що це вам дало?

- Я перейняв їхні моделі поведінки. Коли я вчився в Києво-Могилянській бізнес-школі, нам давали завдання- вирішити конкретну задачу. Тоді я запитував успішних бізнесменів,  як би вони вирішили ці задачі. Їхні принципи і моделі поведінки я змоделював на себе.

Деякі бізнес-тренери, навпаки, вчать не копіювати чужі моделі поведінки, а вчитися на власних помилках.

- Є книга «Принципи» Рея Даліо, в якій автор розказує про свої принципи і моделі поведінки, на базі яких критеріїв він приймав рішення в якійсь ситуації. Інакше кажучи,  всі задачі є універсальними, різними є лише складові цих задач.Тому є універсальні способи вирішення цих задач.

Ви меркантильна людина?

- На якусь невелику долю так, меркантильний, як кожна людина. Відверто, я думаю, що меркантильні люди недалекоглядні. Бо гроші самі собою не мають ніякої цінності. Це інструмент, за допомогою якого можна придбати інші цінності.

Це неправильно -  ставити гроші за ціль. Набагато правильніше буде  поставити якусь цінність як смисл життя,  а потім подумати, як пропонувати цю цінність людям і заробити на цьому гроші.

Що для вас є щастям?

- Для мене щастя- це бути у потоці. Коли я встигаю зробити все, що запланував, і навіть більше. Наприклад, протягом тижня я був чотири дні у Нью-Йорку. Але коли дізнався, що мій улюблений автор Кейт Феррацці буде в  Лондоні, я здав
квитки до Києва і  полетів на зустріч з ним. Для мене це щастя -жити в такому ритмі і потоці. У кожному місті мене чекали, зустрічали в аеропорту. Мені важливі люди, які  навколо мене.  Для мене щастя-  це таке життя, де є улюблена справа і є улюблені люди. І все)

Чого найбільше боїтеся в житті?

- Найбільше в житті я боюся не стати тією людиною, якою міг би бути, і не досягти певних цілей через те, що полінувався.

Розмовляла Мар’яна Цимбалюк26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.