MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Як систематизувати роботу готелю за допомогою хмарного програмного забезпечення?

Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.

Що це таке та яким чином воно корисне для готелів, розглянемо на прикладі одеського хмарного програмного забезпечення Easy Managment  Software (EasyMS).  В інтерв’ю винахідник проекту Артем Дмитриченко розповідає про всі переваги, ризики та недоліки  хмарного програмного забезпечення.

Артеме, ви говорите, що ведення бронювання номерів у блокноті чи "Екселі" – це вчорашній день. У чому унікальність та перевага хмарної системи керування готелем?

Хмара інноваційніша за десктоп. Де б ви не знаходились, у вас завжди буде доступ до вашого готелю і ви зможете контролювати, в якому напрямку рухається готель.

  1. Календар бронювань готелю. Контроль заїздів та виїздів.
  2. Синхронізація з онлайн-каналами бронювань, такими як "Букінг", "Хотелс 24" та інші.
  3. Аналітика номерного фонду. Завантаження, середній тариф та ін.
  4. Фінансовий облік.
  5. Безпека даних.
  6. Автоматизація заселення в готель.

На ринку представлена велика кількість програм. Які програми використовує більшість готельєрів?

На ринку є безліч програм для готельєрів на будь-який смак та колір і за різну вартість. Навіть "Ексель" використовують багато готелів і вважають це ефективним інструментом. Наприклад, один готель на 20 номерів із Буковеля  до знайомства з готельною програмою вів усе в блокноті. Дзвінки від каналів продажів приймав телефоном, наявність номерів закривав вручну, заходячи в кожен канал. Це забирало багато часу і було некомфортно у дорозі або на зустрічі. Зараз же ситуація змінилася. Із впровадженням EasyMS стало більше вільного часу у власника готелю, йому більше не дзвонять з питаннями про вільні номери і він може переадресовувати людей на свій сайт, щоб люди бронювали будь-який з доступних номерів.

Задоволення, вартість якого всього 390 грн за місяць. Рекомендація під час пошуку програми. Дуже важливо звертати увагу на швидкість синхронізації з каналами, так як є сервіси, які роблять синхронізацію протягом години, що дуже погано, адже з'являється ризик подвійних бронювань на номер.

Технічна підтримка повинна оперативно реагувати на кожен запит готелю і не змушувати чекати допомоги тижнями. У цій ніші технічна підтримка дуже важлива, так як будь-яке питання - це гроші готелю і завдання готельної програми заробити більше грошей  шляхом оптимізації роботи відділів.

Наприклад, технічна підтримка EasyMS відповідає протягом 5 хвилин і дають гарантію, що після повного циклу підключення до системи, що займає не більше години, у готельєрів не буде багато питань щодо роботи, так як організовано все дуже легко і просто.

Оцифрований показник ефективності роботи техвідділу EasyMS - це кількість звернень у техпідтримку. Тобто, чим менше звернень, тим краща система.

Який головний біль готельєра  знімає хмарне програмне забезпечення Easy Managment Software (EasyMS)?

Найбільший головний біль готелю - це коли готель веде всі свої бронювання у блокноті або в "Ексель" та є кілька каналів продажів і вони не синхронізовані в єдиному місці, що загрожує появі так

званого овербукінга, коли приходить бронь на номер з "Букінга", а адміністратор не встиг закрити доступність цього номера на всіх інших каналах бронювань. Тоді бувають дуже неприємні ситуації з подвійним бронюванням. А це конфлікт з гостем, штрафні санкції від каналу продажів і шкода репутації готелю.

На прикладі EasyMS, вони надають своїм користувачам так званий Channel manager (канал продажів), який синхронізується з онлайн-каналами бронювання і синхронізація відбувається до 5 секунд, що як наслідок веде до мінімізації ризиків з подвійними замовленнями.

Навіть якщо гість забронював номер телефоном або на сайті, за кілька секунд цей номер знімається з продажу на всіх онлайн-майданчиках.

У підсумку ми отримуємо оптимізацію робочого часу персоналу, який вони можуть витратити на гостей, і відсутність головного болю з подвійними замовленнями.

На чому можна зекономити, використовуючи хмарне програмне забезпечення?

Якщо говорити про економію з використанням ПЗ для готелю, то це перш за все економія часу персоналу і власника готелю на фінансовий облік, облік аналітики роботи готелю. У будь-який момент власник готелю, перебуваючи в іншій частині нашої планети, може відстежити ситуацію в готелі. Він бачить завантаженість, скільки грошей заробив готель і багато іншого.

Не потрібно додатково тримати фінансиста в штаті, щоб він опрацьовував доходи готелю, наповнюваність, середню вартість продажів (ADR). Це все зробить EasyMS автоматично і покажемо в зручному графіку.

Наскільки така система надійна? Які є ризики?

Якщо брати за приклад систему EasyMS, то система безпеки розроблена таким чином, щоб зловмисники не змогли вкрасти дані готелю, під час можливих DDoS-атак включається інтелектуальний хмарний захист сервісу, який розподіляє потік даних таким чином, щоб це ніяк не вплинуло на працездатність і у випадку спроби зламування доступу до бази даних не було. У технологіях завжди є ризики хакерських атак і найголовніше бути до них готовим. Плюс кілька разів за добу створюються резервні копії системи на випадок, якщо сервісу хтось спробує нашкодити.

Тому якщо говорити про надійність і довіру, то EasyMS з цим справляється.

Посилання на сайт: https://cutt.ly/Grrof1M26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.