MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Тренди косметології: топ-4 апаратних процедур

Галузь косметології розвивається семимильними кроками.

Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.

Як позбутися зморщок, підтягнути овал обличчя чи позбутися інших дефектів на обличчі чи фігурі - варіантів безліч!

Ми вирішили дізнатися про новинки апаратних процедур, які в найближчому часі  будуть найпопулярнішими  в косметології.

Як це працює і який ефект від новітніх методів отримає клієнт, розповідає  лікар вищої категорії, дерматовенеролог Оксана Чекіт.

  1. SMAS-ліфтинг

SMAS-ліфтинг найчастіше використовують саме для підтяжки обличчя, адже він дозволяє зробити це без хірургічного втручання.

Усього одна процедура і немає періоду важкої  реабілітації, як у випадку з операцією.

Абревіатура англійською мовою розшифровується як "нижній м'язово-апоневротичний шар" - це м'язи, що утворюють каркас обличчя.

Процедура омолодження триває приблизно годину. Спеціаліст обробляє шкіру гелем, притискає до необхідних зон датчик і посилає імпульси. Завдяки ультразвуковому впливу формуються ділянки локального підвищення температури, в результаті м'які тканини стискаються, що сприяє виробленню колагену. Процедура практично безболісна - пацієнт зазвичай відчуває тільки поколювання. Після SMAS-ліфтингу на шкірі можна помітити почервоніння і набряклість, але це проходить буквально за годину.
Ефект від процедури помітний відразу, але він накопичувальний і максимальний результат можна буде побачити через 3 місяці. Омолодження "протримається" півтора-два роки, потім SMAS-ліфтинг можна повторити.До речі, препарат моделює інші ділянки тіла: живіт,стегна, передпліччя, сідниці.

  1. СO2-лазер

Цей апарат варто обрати при таких змінах: наявність морщин, зниження еластичності шкіри, розширені пори, пігментація, постакне, судинні зірочки, рубці, різноманітні розтяжки. Препарат має опцію поверхневого  та глибокого шліфування шкіри. СО2-лазер «забирає»  опікові рубці і дозволений  навіть дітям.

Як це працює? Під впливом світлового пучка і теплового удару, який виробляється в шкірі, відбувається інтенсивне очищення тканин від уже відмерлих клітин і тих, здатність яких до подальшого зростання і розвитку втрачена. В той же час молоді та здорові клітки від такого впливу тільки виграють: вони активно розмножуються, заміщаючи собою утилізовані клітини і відновлюючи «зіпсований» механізм відновлення шкіри.
Результатом такої обробки стає активна регенерація шкіри: відлущування ушкоджених клітин і зростання на їхньому місці молодої шкіри.

 Цей лазер можна використовувати не тільки для корекції ззовні, а також  і зі середини. Існують вагінальні, уретральні насадки, можна відбілити ділянки інтимних зон, зашліфувати внутрішні рубці. Адже красиво має бути не  тільки на тих зонах, які помітні для всіх.

  1. Кріоліполіз

Ця процедура сприяє покращенню нашої фігури, вона допомагає скинути кілька кілограм та покращити силует. В основі цього методу лежить той факт, що жирові клітини (адипоцити), на відміну від клітин, з яких складаються шкіра, м’язова і нервова тканини, судини, менш стійкі до тривалого впливу низьких температур. Вони призначені для накопичення поживних речовин, які згодом організм використовує для вироблення  енергії.

Апарат для кріоліполіза забезпечений спеціальною насадкою-манипулою(аплікатором), всередину якої під дією вакууму втягується жирова складка, а потім з двох сторін охолоджується. У процесі засмоктування жир відокремлюється від розташованих під ним м’язів або внутрішніх органів, що перешкоджає впливу холоду на  них.

 Насадки, які використовуються у приладі, мають різні розміри, форми й особливості для роботи з певними ділянками тіла. У комплект до апарата CoolSculpting входять аплікатори для наступних зон:

  • малі складки на вигинах тіла.
  • великі складки.
  • малі і середні складки на боках і животі.
  • складки у важкодоступних місцях.
  • невеликі поздовжні складки на внутрішній поверхні стегна, живота і спини.
  1. ELOS-апарат Happy Light Matteo

ELOS-епіляція (від світлого пушкового до темного волосся), лікування й видалення судинних дефектів шкіри, лікування й видалення пігментації, омолодження шкіри обличчя, шиї, зони декольте, кистей рук, лікування акне- ось які процедури можна здійснити за допомогою даного апарата.

Після процедур на Happy Light Matteo можна відразу ж іти на роботу - на шкірі проявляється тільки легке почервоніння, яке проходить протягом 1-2 годин. Рекомендовано обробляти дезинфікуючими засобами. Повна відсутність пошкодження шкірних покривів під час проведення будь-яких процедур на апараті Happy Light Matteo робить процедури безпечними та комфортними.

Завдяки збільшеному вікну робочої поверхні маніпули і поліпшеної системи охолодження процедури, які проводять на ELOS-апараті , не вимагають анестезії, навіть місцевої. Широка функціональність апарата дозволяє виконувати велику кількість процедур, затребуваних клієнтами косметологічного кабінету.

Розмовяла Тетяна Колибаб’юк26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.