MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Як продати банк за 750 000 000 $ за день до світової кризи?

Як продати банк за 750 000 000 $ за день до світової кризи?

а Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідеї юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.

Найгучніші цитати публікуємо нижче:

- Як слідчому, в бізнесі, мені допомогло копати глибше, глибше, глибше ... Чим глибше заходиш, тим більше грошей. Один мільйон, другий, третій, десятий. Я ніколи не думав, що стану багатою людиною. Потрібно жити ідеєю, стати кращим.

- Я читав "Комерсант", знайшов для себе умовних конкурентів, вони про мене не знали, займалися тим же і все. Найголовніше в бізнесі - це компіляція. Коли ти виростаєш до великих масштабів, ти втрачаєш багато дуже важливі нитки, які могли б привести до зростання.

- Я був юристом і був дуже високої думки про себе, так як у мене червоний диплом. У 35 років у мене в підпорядкуванні було 24 000 наукових співробітників.

- Починається перебудова, всі хочуть змінити статус своїх державних підприємств і я подумав, що буду всім потрібен, тому що краще за мене ніхто не вміє писати статути. Закінчив свою юридичну практику тим, що година моєї роботи коштувала 25 000 $.

- Мене цікавив суспільно-значимий бізнес. Банк - це не бізнес. На банку ви нічого не заробите. Коли я пішов з банку і залишив його своєму синові, у мене було 12 500 Співробітників і ми платили в місяць 24 млн доларів зарплати, не маючи при цьому нічого.

- Банк - це статус, це не гроші.

- Я люблю доглядати за жінками. Я в душі романтик. Мені важливо доглядати, проявляти знаки уваги. Отримати душу, а не тіло.

- У банку у мене крали більше пів мільйона на місяць.

- Під дах не можна ставати - це погано закінчиться. Без хабарів в пострадянській країні нічого не буває.

- Гроші великі заробляються не на фінансових операціях, а на себі. Я буду битися за копійку, якщо я відчуваю, що мене обманюють в якійсь послузі.

Повний випуск за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=U4oNsgg2xHA - перша частина
- друга частина: https://www.youtube.com/watch?v=O20dL_7pSXA26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.