MEGA

15.01.2020 17:21
Галузь косметології розвивається семимильними кроками. Кожного року на ринку з’являються нові методи і препарати для збереження краси та молодості.


24.12.2019 16:32
Кожен власник готелю, який бажає, щоб його готель працював ефективно, а також бажає оптимізувати свій час та час своїх підлеглих, замислюється над використанням програмного забезпечення для готелю.
18.12.2019 19:37
Бути керівником – завдання не з легких. На багатьох обов’язки лідера справляють оманливе враження легкості та влади, але насправді все значно складніше. Слід пам’ятати, що кожен лідер, керівник пройшов тернистий шлях самовдосконалення, перш ніж досягти успіху. Ми поспілкувались з Ольгою Кукло- кандидатом психологічних наук, практикуючим психологом, співавтором та ведучою психологічної групи «Тепле коло»- та дізнались багато психологічних аспектів, які дозволяють краще зрозуміти шлях до лідерства і всі труднощі, які виникають по дорозі до успіху.
22.01.2020 13:39
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким.
22.01.2020 13:20
На Youtube каналі бізнес-блогера Андрія Остапчука вийшла друга частина інтерв'ю з українським бізнесменом і політиком - Леонідом Черновецьким. У цьому випуску Леонід Михайлович розповів, як працював слідчим, про свій бізнес, який приносив у день 28 000 $, про ідеї створення ідея юридичної-консультаційного центру «Правекс» і як продав банк БЗА 750 млн. $ Перед кризою.
13.12.2019 16:06
Підприємець з Коломиї, засновник «Young business club» Андрій Остапчук розповідає, як йому вдалося створити компанію зі щорічним оборотом 600000 $.
Фінансова криза в Івано-Франківську набирає обертів

Фінансова криза в Івано-Франківську набирає обертів

Мерія боргує виплати не лише підрядникам за виконані роботи, а й департаметам та управлінням.

Про це заявив депутат Івано-Франківської міськради Стефан Магас, пише Курс.

Він нагадав, що міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час “чорної п’ятниці” на вулицях міста вміє “роздавати на горіхи” начальникам управлінь за погано виконану роботу. Проте кошти на її виконання боргуються. Так, під час останнього рейду мер висварив начальника Управління транспорту і зв’язку Андрія Гіглюка, написавши на зупинці “Гіглюк, помий мене”.

“Ви, як міський голова, не можете не знати, що місто боргує УТіЗу 9 300 000 млн грн, якими управління має розрахуватись з підрядними організаціями за вже виконані роботи, – зазначає Магас. – Так, ФОП Андрусяк С. Ю. не отримав 145 тис. грн за 2019 рік, ФОП Вакалюк М. М. не отримав 75 тис. грн за 2019 рік. Ці підприємці мають, але не обслуговують зупинки, оскільки не мають на це коштів. З таким успіхом ви, Руслане Романовичу, маєте звинуватити начальника УКБ Галіпчака Романа за недобудований міст на Пасічну та незремонтовані дороги; начальника ЖКГ Смушака Михайла за покинуті та недороблені двори та міжбудинові проїзди; начальника МДК Бурка Віталія за ями на дорогах і т. д.”

Депутат стверджує, що цим начальникам місто також боргує десятки мільйонів гривень, а вони, в свою чергу, боргують підрядникам за виконані роботи.

“Негоже підставляти своїх підлеглих керівників. Якщо є проблеми в царстві, то в першу чергу винен ЦАР, а вже потім піддані. Вина, мабуть, і є Ваша, пане Мер, депутатів і моя особиста за те, що, мабуть, не так голосуємо і слабо контролюємо”, – додає Магас.

Насамкінець він запропонував разом з мером та начальником УТіЗ вдягти робочий одяг та самим помити вищезгадану зупинку, оскільки коштів у бюджеті немає.

На це Руслан Марцінків відповів, що підприємців попередили за можливі затримки оплати праці. Питання залишаються до якості виконаних послуг.

“Роботу треба робити якісно Стефан, а щодо боргів то одні роблять, а інші створюють проблеми! До відома підприємець Вакалюк не надає послуги миття зупинок, а надає послуги перевезення і це не критичні борги! Проблема, що виграють підрядники, які напартачать, як на Довженка 1, а потім за них віддувайся і в політику хочуть бавитись! А щодо зупинок, то є договірні зобов’язання! Не подобається, розірвав будуть інші обслуговувати! А то гроші брати з бюджету всі навчились, в зробити якісно – ні! Тому Гіглюк має або забезпечити виконання підрядником договірних умов або нехай відмовляються і будуть інші! Зупинки мають бути помиті!” – відповів мер.26.06.2019 11:55
Сушені гриби компанії «Боровик» можна спробувати у популярних продуктах ТМ «Мівіна», «Ролтон», «Комо». Підприємство розташоване у маленькому містечку Борислав, що на Львівщині і вже встигло підкорити споживачів з усієї країни. Їхня продукція - це свіжі вагові, сушені, фасовані та консервовані шампіньйони, білі гриби, лисички, опеньки, рижики та інші.
14.06.2019 21:50
У 1991 році це підприємство виробляло на замовлення підошви до взуття. А зараз компанія реалізує готове модельне взуття в Україні та експортує його на ринки ЄС. В інтерв’ю власник і директор PROGRESS SERVICE Павло ФЕДЮК розповідає, що секрет такого успіху полягає у простих речах – вмінні адаптуватися до світових трендів і постійно навчатися, щоб оперативно втілювати знання в розвиток компанії.
24.05.2019 13:36
Представляємо вам історію успіху фермерського господарства «Агротем», розташованого в селі Селисько на Львівщині. Їхня продукція – це тверді сири преміум-класу, домашні йогурти, молоко, масло, яку підприємство реалізує в торгових мережах під брендом «Джерсей». І з кожним роком ця продукція впевнено підкорює споживачів з усієї країни.
10.12.2019 18:22
Сім'я ресторанів «Лейбова гора» нещодавно представила свій новий заклад- чарочну «Артур Бернс», названу на честь відомого фінансиста США, емігранта з Івано-Франківська.
09.12.2019 13:03
Компанія «Юріта» протягом цілого року створює 600 тисяч іграшок. 80% реалізують на внутрішньому ринку, 20% - експортують.
24.10.2019 12:33
Артур Бернс- американський економіст українського єврейського походження. Один із найвпливовіших фінансистів світу. Голова Федеральної резервної системи США, радник з економіки кількох американських президентів.
15.01.2020 18:22
Надвірнянщина – розвинений нафтопромисловий район, тому не дивно, що в районному центрі місті Надвірній міський стадіон називається «Нафтовик», найвідоміший монумент міста, хоч і має назву «Фантомас»,усе ж поставлений до 100-річчя надвірнянської нафтопромисловості, навіть День міста місцеві жителі святкують у День нафтовика. Журналіст журналу «Мега» Уляна Гаврилюк дослідила, як видобуток нафти впродовж декількох століть впливав на розвиток регіону та чому нафтопереробка до цього часу залишається стратегічним напрямком розвитку Надвірнянщини.
29.07.2019 13:32
Коли понад сто років тому в Карпатах будували залізницю, це був унікальний та амбітний інженерний проект. Дослідники з Закарпаття Микола Ткач і Микола Волощук розповідають неймовірну історію цього будівництва.
27.05.2019 16:06
Україна − пріоритетний партнер Європейського Союзу, якого ЄС підтримує через такі інструменти: бюджетна підтримка, технічна допомога, механізми змішаного фінансування для залучення інвестицій, гуманітарна і макрофінансова допомога. Щороку ЄС виділяє додаткові 200 млн євро нових грантових коштів.